Gabinet Psychoterapeutyczny w Kożuchowie i Zielonej Górze

Dzień dobry!

Mam na imię Marta i jestem certyfikowaną psychoterapeutką. Pracuję w nurcie integratywnym z osobami dorosłymi. Dlaczego akurat w tym nurcie? Ponieważ bliskie jest mi integrowanie różnic, nie lubię rezygnować z czegoś, co jest dobre, sprawdzone i pomocne. Moja psychoterapia jest więc „skrojona na miarę”: metody pracy dobieram biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Bo przecież każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Moją misją jest sprawić, byś poczuł się przy mnie bezpiecznie. Dlaczego jest to dla mnie tak ważne? Ponieważ znam historie osób, które zostały źle potraktowane przez specjalistów w różnych instytucjach (służbie zdrowia, szkole, urzędach…). I to mnie złości, ponieważ uważam, że każdy z nas zasługuje na to, by być traktowanym po ludzku: z szacunkiem, uważnością i troską. Poza tym głęboko wierzę, że poczucie bezpieczeństwa jest podstawowym warunkiem do tego, by móc zdrowieć i wzrastać.

Bardzo lubię się uczyć. Aktualnie biorę udział w intensywnym kursie z Teorii Poliwagalnej. Teoria Poliwagalna to nauka o autonomicznym układzie nerwowym. To też zbiór metod i technik, które pomagają uspokoić nasze ciała, przywrócić im zdrowie i równowagę.

Co robię, gdy nie pracuję indywidualnie w gabinecie? Prowadzę wykłady i warsztaty, mam w tym już 15 lat doświadczenia (sama nie wiem, kiedy to zleciało…). Jeśli więc potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi warsztat lub powie wykład w Twoim miejscu pracy lub w grupie, w której funkcjonujesz – napisz, myślę, że się dogadamy.

Bardzo ważne jest dla mnie dobro moich pacjentów, dlatego swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

A poza tym? Lubię cappucino z dużą ilością spienionego mleka. Najlepiej, gdy mogę je wypić w miłej kawiarence w urokliwym miasteczku. Nie lubię za to zatłoczonych galerii handlowych, szczególnie w weekendy.